بزرگترین بانک تحقیقات و مقالات آماده کشور در فورمت وورد و قابل ویرایش

دانلود تحقیق آماده با موضوع مختصات كارخانه رويال تك - 19 صفحه ورد

دانلود تحقیق آماده با موضوع مختصات كارخانه رويال تك - 19 صفحه ورد

 

 

 

 

 

 

 

 

اين كارخانه در مختصات جنوبي موقعيت جغرافيايي ايران و غربي شهرستان كرج قرار دارد و داراي يك ساختمان سوله اي بزرگ كه تمام دستگاههاي توليدي كارخانه در قسمتهاي مختلف آن مستقر شده است.

همچنين در رو به روي سوله كارخانه دفتر مدير( مسئول) و همچنين در طبقه پايين دفتر مدير دفتر سركارگر طوري قرار گرفته اند كه بتوانند در صورت زيادي اشتغال بتوانند به تمام كارگران نظارت داشته باشند تا در هنگام توليد مشكلي براي كارگران پيش نيايد.

همچنين در كنار دفتر سر كارگر، اتاقي وجود دارد كه به آن اتاق تاريكي مي‌گويند.

همچنين در قسمت ديگر محوطه ورودي كارخانه مكاني قرار دارد كه انبار نام دارد كه تمام مواد اوليه و خام را كه وارد مي كنند در آنجا قرار مي دهند و تحويل مسئول انبار مي دهند تا ضمن شروع به توليد طبق درخواست ارسالي به مسئول انبار مواد اوليه را ارسال كند.

همچنين يك درب ورود و خروج در كارخانه وجود دارد كه تمام رفت و آمدهاي كارخانه از آن انجام مي شود.

همچنين انبار ديگري وجود دارد كه تمام كالاهاي ساخته شده به آن ارسال مي شود و در هنگام بار زدن و ارسال به كارخانه ها و شركتهاي سفارش دهنده از اين انبار انجام مي شود.

 

شركاء، مديران، كارگران:

1ـ شركاء و مدير:

كارخانه رويال تك از چند شريك خانوادگي تشكيل شده و اين شركاء از بين خود يكي را به عنوان مدير كارخانه( مسئول) انتخاب نموده اند. تا به عنوان مدير كليه خريد و فروشها و درآمدها و هزينه هاي كارخانه را بررسي كند و بر اساس گزارش زير دستاني همچون حسابداري، سركارگر، مسئول خريد و مسئول فروش بتواند بهترين راه كسب درآمد و توليد را در جلسه شركاء و مشاورين انتخاب كنند.

 

2ـ كارگران:

تعداد افرادي كه در توليدات كارخانه نقش مهمي دارند و بر اساس قوانين كارخانه بر اساس سابقه هر فرد در محل مورد نظر و مربوط به تجربه او مشغول به كار و توليد در قسمت تبديل مواد اوليه تا مواد ساخته شده هستند و بر اساس مقدار كار و ساعات كاركرد مبلغي را به عنوان دستمزد دريافت مي كنند و اين مبلغ جزو هزينه دستمزد كارخانه محاسبه مي شود و اين كارگران از قشر ساده و عادي جامعه هستند.

برای خرید کل تحقیق از لینک زیر استفاده کنید


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
royal_1858606_6426.zip15.5k