بزرگترین بانک تحقیقات و مقالات آماده کشور در فورمت وورد و قابل ویرایش

دانلود تحقیق آماده با موضوع طراحي صفحات وب - 76 صفحه ورد

دانلود تحقیق آماده با موضوع طراحي صفحات وب - 76 صفحه ورد

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت استاتیک توسط نرم­افزار Dreamweaver

با Dreamweaver چه می­توان کرد؟

Dreamweaver مشهورترین ابزار حرفه­ای توسعه کار وب می­باشد که بسیاری از شرکت­های بزرگ Dreamweaver را به عنوان ابزار استاندارد خود برای توسعه وب معرفی می­کنند. Dreamweaver همچنین برای تولیدکنندگان مستقل که برای مشتریان خود سایت وب می­سازند، یک ابزار عمومی به شمار می­رود. Hypertext Mark up یا HTML اساس کار Dreamweaver می­باشد. HTML language زبانی است برای قالب­بندی محتویات که در شبکه گسترده جهانی و با استفاده از نرم­افزاری به نام مررورگر وب، مشاهده می­شود.

عناصر پایه­ای صفحات وب: متون، تصاویر، پیوندها

اکثر صفحات وب دارای حداقل سه عنصر می­باشند: متن، تصویر، پیوند.

این سه عنصر زیربنای اکثر سایت­ها هستند چرا که اطلاعات متن را در کنار پشتیبانی قطعات گرافیک (Image) علاوه بر شیء برای هدایت به صفحات دیگر، برای سایت وب فراهم می­کنند.

CSS جدیدترین روش طراحی وب است که هم­چنان در حال رشد می­باشد. با استفاده از CSS می­توان قالب­های پیچیده­ای برای صفحات وب طراحی کرد.

CSS این امکان را می­دهد که متن­ها، روش­های مختلف ظاهر شدن برچسب­های HTML و تعداد عناصر مختلفی را که روی صفحه قرار داده می­شود قالب­بندی کنید.

  

چندرسانه­ای (Multi media)

بسیاری از طراحان، از فیلم، صدا، انیمیشن، تصاویر متحرک حقیقت مجاز و دیگر عناصر چندرسانه­ای در سایرتای وب خود استفاده می­کنند. کاربر باید برای دیدن و شیندن این فایل­های چندرسانه­ای به نامه­های کاربردی چندرسانه­ای مانند Flash، Quick Time را بارگذاری و نصب نماید. صفحات وب ساخته شده در Dreamweaver می­توانند شامل آدرس صفحه وبی باشند که کاربر باید از آنجا برنامه اجراکننده­ای را بارگذاری کند. همچنین مرورگر ممکن است به طور اتوماتیک بارگذاری را راه­اندازی نماید.

صفحات تعامل

در Dreamweaver می­توان اسکریپت­های جاوا را، که عملکرد یا Behaviour نامیده می­شود، به صفحات وب اضافه نمود. عملکردها امکان درک وضبط رویدادهای بسیاری را می­دهد که توسط مرورگر دریافت می­شود مانند کلیلک بر روی صفحه یا لغزاندن مکان­نما روی عنصر خاصی از آن.

تعریف یک وب سایت جدید

کل سایت­های وب شامل یک دایرکتوری (فهرست) به نام ریشه (Root) هستند. ریشه یک سایت وب دایرکتوری اصلی محتوی فایل­ها و دایرکتور­ی­های دیگر می­باشد.

برای خرید کل تحقیق از لینک زیر استفاده کنید


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tarahy-safahat-wab_1847234_6532.zip80.5k